Збережи життя 2012 
 
"Збережи життя!". Саме під таким гаслом цього року на Черкащині були проведені благословенні заходи проти абортів у багатьох навчальних закладах. 
Ми вдячні Господу, що Надія Гординська вже вкотре приїздить на Україну і, зібравши чудову команду, дає змогу багатьом майбутнім матерям зробити правильний вибір і зберегти життя їхнім дітям.
Ця тема є дуже актуальною для нашої країни, тому що, лише за офіційною статистикою,
Збережи життя 2011, Тальне
практично кожного року на 100 пологів припадає 106 абортів. Щорічно аборти роблять 400-500 дівчат віком 10-14 років і 30-35 тис – 15-17-річних. За 17 років в Україні, за неофіційними даними, було зроблено понад 30 млн. абортів.
Збережи життя 2011, Тальне
На кожній з зустріче й, проведених в цьому році, учні та студенти, чекаючи на чергову, нудну лекцію медиків та викладачів, вже за 5 хвилин аплодували прямодушним хлопцям з гурту "Крик душі", зі слізьми вислуховували розповідь і спів Надії Гординської, а коли
кваліфікований лікар розповідав про наслідки аборту і відповідав на різні питання, розгублені погляди деяких студентів виказували гіркий життєвий досвід.
Особливо запам’ятався захід, який було проведено у медичному коледжі (м. Умань), в якому нас гостинно приймали. Викладачі були дуже вдячні, тому що акція "Збережи життя" стала гарною крапкою тижня акушерства та гінекології, який проводився напередодні. Також на нас чекали наповнені зали у школах, сільськогоподарському та агротехнічному коледжах, музичному училищі та Педагогічному університеті ім. Павла Тичини. Близько 3 тис. молодих людей почули правду про аборти.

Цікава історія трапилася в Уманському національному університеті садівництва. Певний час нам не давали дозволу на проведення заходу. Коли ж все-таки вдалося його провести, одна з викладачів пожертвувала кошти для проведення наших заходів. Пізніше ми познайомилися з нею ближче.
Збережи життя 2011, Тальне
Саме Наталія Іванівна, завідувач культурним центром університету, вплинула на своїх колег, коли вони не давали нам дозволу.
Збережи життя 2011, Тальне  "Я відчула серцем, – сказала вона, – що тільки ми, християни, можемо організовувати подібні заходи." Вияснилося, що Наталія Іванівна, протягом своєї педегогічної діяльності відмовила багатьох дівчат від абортів. Звісно, ми обмінялися телефонами і тепер можемо в майбутньому співпрацювати.
Господь благословив нас чудовим лікарем, фахівцем своєї справи – Ольгою. Вона також християнка і тому довгий час молилася за свого батька, який є найвідомішим акушером-гінекологом міста Умань і найкраще в місті робив аборти.

В даний час він також християнин і допомагає Ользі в служінні. Наразі вона працює в Київському християнському центрі кризової вагітності. Тепер її телефон має кожна студентка, яка була на наших заходах.
Збережи життя 2011, Тальне
Чудовим завершенням плідного служіння стала євангелізація у місцевій церкві, куди приїхали студенти, яких ми змогли запросити після зустрічей у особистих бесідах (нам заборонили проводити будь-яку агітацію у ВУЗах).
Збережи життя 2011, Тальне
У церкві ми розповідали їм про Божу любов, багато співали, фотографувалися з новими друзями. Молодь довго не розходилася і тому ми разом з ними пішли до лісу, де розпалили величезне багаття і продовжували співати і славити Бога.
Пригадалася весела історія: після лісу, коли усі роз’їжджалися по домівках, вияснилося, що 11 студентів (!) з сільськогосподарського коледжу (де ми напередодні проводили захід) приїхало на одному старому "Москвичі" і їм довелося взяти до себе в машину ще кількох студентів з їхньої групи, які вже запізнилися на останній автобус додому :)
Протягом тижня Господь особливо оберігав нас! Гарно працював у команді брат Руді, який щойно приїхав з Німеччини, щоб послужити на Україні. Одного дня у нього зникла сумка з усіма документами і грошима. І, дякувати Богу, наступного дня сумка знайшлася на дорозі, де він загубив її. Всі речі були на місці!!! (Для України це досить нетипово). Збережи життя 2011, Тальне

До цього часу нашим волонтерам телефонують студенти різних навчальних закладів з різними запитаннями. Ми вдячні Господу, що сьогодні вже є ті діти, які народилися міцними і здоровими завдяки нашим акціям.
Збережи життя 2011, Тальне Звичайно, ми впевнені, що багато християн на Україні та в Америці молилися за проведення цього служіння. Нехай Господь воздасть сторицею кожному, хто жертвував часом, фінансами та молився за організацію і проведення заходів! Особливо приємно, що церква благословляє сім’ї для цього служіння на Україні.
Ми вдячні всім братам і сестрам, хто підтримує Надію Гординську у цьому дуже важливому служінні. Віримо, що ця праця є цінною в Божих очах!
Aльoнa Koрчeвнa

Збережи життя 2011
Збережи життя 2011, Тальне Збережи життя 2011, Тальне
Приємно було повертатись додому після тижня роботи з молоддю у навчальних закладах Черкащини.

Збережи життя 2011, Тальне < /tr>

Цікаво було спостерігати, як Бог трансформує нашу працю. Три роки назад наша праця полягала в тому, щоб донесті правду про аборти українцям. Але почавши працю, ми побачили, що нам доводиться працювати із молоддю, яка потребує більше ніж просто факти.
Збережи життя 2011, Тальне
З допомогою групи “Крик Душі”, яка досить відома серед української молоді, нам вдалося побудувати захоплюючу програму. Через пісні, які несли в собі актуальні для молоді теми, налаштовувалися теплі та відкриті діалоги із слухачами.

Далі студенти мали можливість бути учасниками програми та приймати участь у обговоренні тем, які їх хвилюють.Через сюжети з фільмів, молоді люди обговорювали своє ставлення до кохання та чистоти, дошлюбних стосунків.
Збережи життя 2011, Тальне
Збережи життя 2011, Тальне
В середині програми ми починали говорити про цінність життя та про гріх та страшні наслідки абортів. Таким чином студенти були вже готові сприйняти та прислухатись до того, що ми хотіли їм донести.

 Я була свідком того, як дівчата та хлопці із великим хвилюванням та щирістю говорили про цінність чистоти дошлюбних відносин. Звичайно через всю нашу програму проносилася тема Божої любови до кожного з них.
Збережи життя 2011, Тальне
Збережи життя 2011, Тальне
За тиждень ми змогли відвідати Національний Університет ім. Б. Хмельницького, Медичний Коледж, Ліцей м. Тальянки, Коледж м. Тальне, Ліцей м.Тальянки, Спортивнy Школy та декілька середніх шкіл.


Після зустрічей наша команда отримала багато запрошень відвідати навчальні заклади м. Умань та інші міста.
Збережи життя 2011, Тальне
Збережи життя 2011, Тальне

На протязi всієї поїздки ми відчували особливу Божу підтримку. Кожен член нашої команди дбав за одне – якнайкраще зробити свою роботу і це відчувалося через Божі благословіння щодня.

Цікаво зазначити, що найменшими членами нашої групи були Давид (5 років) та Гаврилко (3 рочки) Робінсони, які після зустрічей завзято роздавали літературу студентам. Це синочки Доктора Стіва та Али Робінсон які є членами нашої команди.
Збережи життя 2011, Тальне
Збережи життя 2011, Тальне
Церква у місті Тальне молилася про нашу акцію за кілька тижнів до нашого приїзду. Вони з великим ентузіазмом зустріли нас і багато допомогли у проведенні нашої праці. Члени церкви радушно відкрили свої будинки для проживання членів нашої команди.


Ми також мали зустріч із молоддю цієї церкви та інших церков Черкащини. Адже як вжливо і для наших, вихованих у церковному оточенні дітей, розуміти небезпеки які очікують кожну молоду людину.
Збережи життя 2011, Тальне
Збережи життя 2011, Тальне  

Велика подяка всім братам та сестрам, хто через щедрі пожертви зробив цю місійну поїздку мжливою. Нехай Бог віддячить вам через свої рясні благословіння.
Збережи життя 2011, Тальне Збережи життя 2011, Тальне
Ми потребуємо вашої молитовної а також фінансової підтримки. Якщо Господь відкриє ваше серце допомогти нам у здійсненні цього проекту ми будемо дуже вдячні..
Надя Гординська


 
                             
Збережи життя 2010
 
Збережи життя 2010

Цього разу Україна зустріла мене холодною але сонячною погодою. Команда вже чекала мене, готова почати роботу . Зустрічі були заплановані у Київському Політехнічному Університеті, Університеті Славістики, Київському Медичному Інституті, та Черкаському Державному Університеті.
Знову як і в минулий раз нас зустріли повні аудиторії студентів. Студенти в Украіні це народ особливий. Життя в Україні змушує дітей швидко дорослішати і їм доводиться дуже рано пізнавати привабливі та гіркі його реалії. Молоді люди різних положень та статусів прийшли послухати про рідкісну в цій країні тему- Цінність людського життя. Взагалі питання коли ж саме людина починає бути людиною і чому ж тоді забирання життя 3х- річної дитини рахуеться вбивством,а дитині якій 12 тижнівї від зачаття, -перериванням вагітності, досить непросте.
В Україні 40процентів жінок хоча б один раз в житті мали аборт, і 80 процентів абортів звершуються дівчатами 18-25 років. Така статистика автоматично наштовхує на роздуми чому саме молоді люди так легко наважуються на вбивство. Хто їх цьому вчить або замовчує правду?.
Причина тягнеться ще від батьків, які виховувались без віри в Бога та розуміння Ним подарованого життя. Старші викладачі із сльозами на очах питали нас. – “Де ж ви були раніше, можливо якби хтось розповів нам правду про аборти коли ми були молоді ми б не наробили стільки помилок та уникнули тих страшних наслідків, що вони несуть із собою.

Цінування людського життя приходить найперш від розуміння цінності свого життя. Розуміючи, що життя це унікальний дар від Бога спонукує нас цінувати і життя іншої людини.
Вражаючою є реакція студентів. На початку зустрічі у багатьох досить скептичний вираз обличчя; часто з зухвалою посмішкою.З часом коли вони слухають та бачать фрагменти із фільму, де маленька дитина рухається у лоні матері і навіть посміхається, вираз обличчя студентів поступово змінюється ,стає більш задумливим. По закінченні програми рідко хто залишається байдужим. Я впевнена що колись можливо хтось із них буде стояти перед вибором зберегти життя чи знищити його, ця зустріч прийде їм на пам”ять і допоможе зробити правильний вибір.

Одного дня до мене підійшла Оксана. Вона була дуже схвильована ,cказала Я мушу вам розповісти про себе. Ми сіли в коридорі і вона почала свою історію.

Оксана – акушер –гінеколог. Після закінчення інституту почала працювати в пологовому будинку.Для молодого спеціаліста було приємно зустрічати на світ немовлят. Але швидко ентузіазм змінився на важку реальність.Поряд із пологовим відділом був абортарій де особливо молодим спеціалістам в обовьязковому порядку потрібно було робити аборти. На кожного доктора був призначений план мінімум 20 абортів на місяць. Частину прибутку вони мали щомісячно здавати головному лікарю. Ще тоді Оксана розуміла що це щось трагічно протиєстовно: на одному поверсі народжувати дітей а на другому їх вбивати. У 1998 році вона зустрілася з Богом і її життя кардинально змінилося. На той час в неї вже було дві донечки. Оксана не могла продовжувати робити аборти. Ризикуючи втратити роботу вона відмовилася робити аборти.ЇЇ босс назвав її дурепою і сказав що вона помре з голоду так як аборти приносили добрий прибуток. Оксана довірилася Богу і почала молитись щоб відділення для абортів у їхній лікарні закрили. Тим часом вона почала лікувати безпліддя у жінок. ЇЇ практика почала зростати а через деякий час абортарій в цій лікарні було закрито.
“Сам Господь післав вас говорити про цю проблему”, - із захопленням казала Оксана. “Я дуже хочу допомагати вам у вашій роботі”.
Оксана не перша людина яка захотіла приєднатися то руху “Збережи Життя”. Такий рух вже розростається по всій країні.У Києві та багатьох областя України вже працюють центри де жінкам які збираються зробити аборт надається допомога, щоб зберегти дитинку. Працівники центрів таких як “Дар Життя” з яким ми співпрацюємо, проводять різні заняття з майбутніми мамами та надають матеріальну допомогу тим хто її потребує.
Поки ще такі акції як “Збережи Життя” сприймаються з радістю. Ректори Університетів називають її соціальною акцією, що не є погано.Aле для нас християн, аборти це не є ще одна соціальна тема, а унікальне та цілеспрямоване зло, в якому дуже зацікавлений диявол.
Аборт- це намагання сатани вбити модель Бога, вбиваючи малят які створені по Його подобі.
Ми часто вважаємо за краще змовчати про ці проблеми або навіть деякі вважають що це непристойна тема щоб говорити про неї в церкві. Але ж гріх ще ніколи не перестав бути гріхом тому що на нього перестали звертати увагу. На нас буде відповідальність зараз і в вічності за ті втрачені життя які ми могли спасти але не спасли тому що ми вважали що це є непристойна тема для церкви.
Деякі християни вважають що роблячи акцент на темі абортів та цінності життя, ми відволікаємо увагу від головного завдання церкви- євангелізму.
Дозвольте з вами не погодитись.Ми відкриваємо двері для євангелізму через такі дії коли
- Студенти пишуть твір чи готують промову в класі про цінність життя;
- Ті хто роздає літературу у відділеннях для абортів;
- Сім” ї, які відкривають двері для вагітної дівчини, яка немає куди піти (я особисто зустрічала таких).
Ми всі погодимося з тим, що любов до Бога не відділена від любові до ближнього.
Звернімо увагу на найвизначніших євангелістів в історіі церкви. Джон Веслі активно виступав проти рабства. Доктор Муді відкрив будинки для бідних дівчаток, спасаючи їх від експлуатації та безнадії. Спенджен та його церква побудували сирітські будинки в Лондоні, спасаючи сиріт від голоду. Емі Кармайкл заступалася за сексуально експлуатованих дівчаток в Індії, спасаючи їх від проституції в ідольських храмах. Вона побудувала їм будинки, школу, та лікарню. Ми пам ятаємо цих героїв віри за їх євангелізм але забуваємо про їхнє заступнитство за тих, хто не міг захистити себе....Можливо вони тому й були такі ефективні в євангелизмі що жили тим, про що проповідували.

“Рятуй узятих на смерть, також тих хто на страчення хилиться,
-хіба не підтримаєш їх?”

Приповісті Соломона 24 :11


З подякою моєму Богу та тим християнам які прилучилися до цього служіння молитовно та фінансово,


Надя Гординська

 

 
 
Збережи життя 


Збережи життя


Highslide JS
Збережи життя.  З такими намірами ми вирушали в Україну. Зворушені вражаючою статистикою абортів, ми надіялися донести хоча б маленькій кількості студентів правду про життя та гріх аборту. Там вони називають це "переривання вагітності ”.
З підтримкою та організацією місцевого пастора Анатолія Липака
та членів церкви нам дозволили мати зустріч із студентами 8-10 класів у  4-х школах м. Бровари що на Київщині. До програми були залучені віруючі працівники культури та актори. В наслідок, програма була у вигляді ток-шоу та відкритої дискусії. Ведучий Євген П'янков проводив програму, ключем якої була реальна історія дівчинки Богдани, яку Євген з дружиною Мариною взяли на виховання у двох-річному віці. Богданка була наслідком невдалого аборту який її мама (незаміжня молода дівчина Настя) зробила на п'ятому місяці вагітності. Коли Настя зробила аборт у місцевій клініці то їй не сказали що її дитина ще жива. Настя пішла додому не знаючи що її дитину залишили у кімнаті для брудної білизни. Коли медсестра побачила що маля ще рухається, то спитала доктора що робити. Доктор відповів що треба почекати щоб дитина померла а тоді викинути її з іншими абортованими “фітасами”. В цей час у лікарню привезли з Америки обладнання для недоношених дітей. Так як ця дитинка ніяк не хотіла вмирати, її помістили у дитячий інкубатор.
Коли Євген та Марина вперше побачили дворічну Богданку у будинку для малят, вона не розмовляла і не ходила.
Не дивлячись на застерігання лікарів, вони взяли цю дівчинку у свій дім. Зараз Богдана маленька гарна і розумна дівчинка яка бігає, сміється і навіть розказує віршики.
Коли у школах ця історія була викладена дітям, Богдана виходила на сцену як знак, що життя сильніше за смерть. Історія вражала до глибини душі. Такoж ми показували школярам фільм, який показує розвиток дитини у материнському лоні. Школярі мали можливість запитали цікавлячі їх питання у лікаря акушера. Highslide JS
Вся зустріч супроводжувалась музикою та піснями які акцентували цінність Богом даного життя та чисті стосунки до шлюбу. Вражаючою була реакція самих школярів. Дівчатка та хлопці казали що ця зустріч кардинально змінила їх розуміння дошлюбних відносин. Ми старалися показати наскільки важливо дотримуватися встановлених Богом законів щодо відносин між хлопцем та дівчиною.
Цікаво булo бачити реакцію вчителів після цих зустрічей. Одна завуч школи казала – “Де ви були раніше коли ми були молоді. Може ми б уникнули тих трагедій в яких опинилися. Будь ласка приходьте розказуйте вчіть наших дітей щоб вони не робили наших помилок і не калічили своє життя.”
На протязі поїздки ми відчували особливе благословіння. На недільних богослужіннях ми відвідали церкви закликаючи звернути увагу на проблему абортів. Ми були вражені підтримкою віруючих. Виявляється що в Україні про небезпеку абортів майже не говориться в церквах.
Highslide JS За десять днів ми чітко побачили величезну потребу у таких акціях. Люди виявляли бажання та потребу у тому, щоб почати цей рух по всім містам країни. Ми з Аллою побачили свідчення того, що цю роботу необхідно продовжувати.
Хто як не ми християни заступимося і подамо голос за тих ненароджених немовлят які не можуть подати
голос у свій захист. Наше завдання піти та розповісти, навчити і вказати на слово Боже тим, хто можливо ще не потрапив у ситуацію де їм треба вирішувати чи зберегти життя чи ні. Також ми хочемо вказати на шлях зцілення тим, чиє життя покалічене мoжливо не одним абортом.
Ми дуже вдячні всім тим хто підтримував нас під час цієї поїздки. Тим хто молився та своїми пожертвами зробив цю акцію можливою.
Господь у своїй милості відчинив нам двері у навчальні заклади міста Києва. Ми вважаємо за честь використати цю нагоду на початку нового навчального року.
Highslide JS
Ми потребуємо вашої молитовної а також фінансової підтримки. Якщо Господь відкриє ваше серце допомогти нам у здійсненні цього проекту ми будемо дуже вдячні..
Відео з Новин про цю подію.

Ви можете контактувати нас за адресою:

Nadia Gordynsky
1230 Glenburnie Ln.
Dresher, PA
(215) 760 1918
(215) 567 12 07
ngordinskaya@yahoo.com

 


save_live
Надя про "Фестиваль Надії"

Надя, CD
"Захисти мене
Господь”



Пісні зНадіногодиску:

 

    Любов'ю Ти         
 
    Великий Бог       
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
Main page | Who we are | Our faith | Mission news | Resources | Where to find us
Grace Ukrainian Baptist Church, 749 West County Line Road,  Hatboro, PA 19040