Клоун

 


 Лист з Парагваю

Хрищення у моїй церкві у місті Енкарнаціоні.

 

Highslide JS

       

Highslide JS
 
Highslide JS

 Highslide JS


Хрищення у церкві між парагвайцями у селі Місіонес "і" (Маленьке Місіонес) де ми провадимо духовну працю з Вашою допомогою.

Highslide JS

Highslide JS
Highslide JS Highslide JS
 

Muy agradecido en el Señor: Juan Slobozión/Iван Слободян
Iglesia Bautista Ucraniana


 

Клоун

 


   Парагвай

Лист з Парагваю

 До Української Баптистської Церкви "Благодать" у Гатборо, Пенсільванія.
На руки бр. Пастора д-ра С. Савчука.

      
         Дорогі та улюбленні брати і сестри у Христі Ісусі: Щиро-сердечно вітаю всіх Вас словами Господа нашого Ісуса Христа:  МИР
         БОЖИЙ ВАМ !

Одночасно висловлюю всім Вам щиру подяку за Вашу дорогоцінну матеріяльну допомогу, яку я одержав через скарбника
Вашої Церкви бр. А. Танчука. Нехай наш
        

Highslide JS
 
Highslide JS

 Добрий Господь Бог за це Ваше похвалне діло рясно винагородить та щедро
поблагословить усяким духовним та матеріяльним добром !.

"Бо діло служіння цього не тільки виповнює недостачі святих, але й багатіє багатьма подяками Богові" 2 Кор. 9:12

З удячністю та з повагою до Вас усіх, Ваш слуга: Пр. Іван Слободян.

       Hola mi muy Estimado Amigo y Consiervo: SERGIO
En estos dias te enviè un correo en ucraniano, agradeciendo a ti y a tu amada Iglesia por el muy valoroso apoyo que estan dando econòmicamente y seguro que tambièn espiritual a la Obra del Señor en Paraguay. Ahora, te estoy enviando algunas fotos de la obra, que con vuestro apoyo estamos realizando.
 Son fotos de una campaña evangelistica en 4 Potreros, cerca de Nueva Ucrania, realizada hace un par de semanas atras con un muy buen resultado gracias a Dios.

Highslide JS
 Son fotos de una campaña evangelistica en 4 Potreros, cerca de Nueva Ucrania, realizada hace un par    de semanas atras con un muy buen resultado gracias a Dios. Y otras, son de la entrega de cajitas de regalo en 4 puntos diferentes o anhexos que tenemos entre nativos, uno es en medio del monte        practicamete. Pindoyú, San Roque, Santiago Cué y Misiones "i".

Highslide JS Highslide JS
Es para que los hermanos de tu Iglesia vean de que vuestro generoso apoyo no es envano, 1 Cor. 15:58. Muchas gracias una vez mas y abundantes bendiciones..!

Muy agradecido en el Señor: Juan Slobozión.
Iglesia Bautista Ucraniana

 

Клоун


            Мир вам дорогі брати та сестри, учасники Господнього Царства і члени Церкви «Благодать». В ці дні продовжуємо згадувати славне Воскресіння Ісуса Христа, тому для мене є великою радістю ще раз привітати вас з Пасхою Господньою. Христос Воскрес! Воістину воскрес!
Також для мене є великою честю розповісти про служіння, яке звершую я та моя сім’я в Житомирській області.


Цьогорічна зима видалася дуже сніжною і морозною. В нас довгий час трималися сильні морози, які сягали 30 . В ці морози і припали Різдвяні свята. Особливо ці дні люблять діти, адже в ці свята можна ходити по домівках громадян і колядувати потім щедрувати і посівати. Вдячні люди дають за це цукерки і інші солодощі. Це така була традиція, яка носить в собі зміст радісного звіщення про народження Ісуса Христа. Однак зараз все змінилося: діти, які ходять по домівках, часто не мають і елементарного поняття про те, Хто Такий Ісус; навіщо Він прийшов на землю? Хто Він такий?

Highslide JS
 
Highslide JS

 За те, що діти ходять по домівках з такими «колядками», громадяни дають їм гроші. Оскільки ми живемо в одному з сіл Житомирщини, то і до нас заходили діти з нібито «доброю Новиною». Саме тому ми вирішили тим, хто заходить до нас «колядувати» розповідати дійсне вчення про Різдво, про Христа, про Його мету народження і дарували дітям дитячі Біблії і цукерки. (Гроші давати за такі «послуги» - гріховно). Це дуже добрий досвід для нас, адже діти ( і дорослі) приходять до нашого дому самі, а не ми до їх.

       Окремий напрямок мого служіння – це допомога маленьким церквам. Тричі я допомагав проводити богослужіння в церкві в містечку Лугини Житомирської області. В цю церкву з міста Коростеня їздить брат Анатолій із своєю дружиною, а також приїжджаю і я. Тому ми мали непогані служіння. Тут збирається загалом до 30 чоловік. Крім того, щотижня я проповідував і допомагав в проведенні богослужінь в церкві Благодаті, що в місті Коростені.

Після того, як ваша Церква прийняла рішення підтримувати наше служіння в селах Коростенського району, я прийняв

Highslide JS
 рішення залишити світську роботу і «повністю відатися проповіді Слова Божого». На початку квітня розпочалася серйозна і постійна робота в сільських школах. Насамперед, я звернувся до двох шкіл  з тим, щоб постійно проводити там уроки християнської етики. Я приїхав не з пустими руками, а з м’ячами для футболу і волейболу. Однак згодилася надати мені час з дітьми поки що тільки однієї школи. Щосереди о 10 ранку я маю годину спілкування з школярами. Ми дивимося відео про шкідливий вплив алкоголю і обговорюємо цю проблематику в класі. Курс «Правда про алкоголь» дуже подобається не тільки школярам, але і вчителям. До мене на урок приходить 20 школярів і з десяток вчителів. Вже відбулося два таких уроки. Це дуже добра можливість ближче познайомитися з молоддю і запросити їх на служіння.

20 квітня я привіз дитячі подарунки з Житомира, які люб’язно передав мені головний пресвітер Житомирської області Олександр Кравченко. 22 квітня всі учні школи отримали подарунки від їх американських однолітків. Тут я хотів би зупинитися детальніше. В загальноосвітніх школах заборонено проповідувати, адже церква відділена від школи. Я довго роздумував про те, як же ж мені розповісти про Воскреслого Христа в школі, не порушуючи законодавства. Я молився, щоб Господь допоміг мені в цьому. Коли я приїхав, мене знову зустріла Директор школи , яка дуже добре ставиться до мене. Коли я і директор зайшли до першого класу, то вона здивувала мене тим, що сама почала розповідати справжню Біблійну історію про смерть Ісуса і Його воскресіння. Я зрозумів, що це Божа відповідь, адже після цього я почав вільно розповідати про Ісуса учням старших класів. Навіть, я мав змогу роздати школярам Нові Заповіти та молодіжні євангельські журнали. Я хочу, дорогі брати та сестри, вас особливо попросити молитися про директора цієї школи, адже вона щиро шукає Бога, читає Біблію, молиться. Я радий, що церква в цьому целі починається саме з таких людей як вчителі, адже це сільська інтелігенція.
Highslide JS Highslide JS
   Моліться, будь ласка, за учнів та за жителів цього села. Моліться за те, щоб Бог пом’якшив серця директорів шкіл в селах куди я планую поїхати найближчим часом.
 
Моліться про мене і мою сім’ю, щоб Господь особливо благословляв нас і давав все необхідне для життя і служіння. А ми молимося про вас і ваше служіння. Божих Вам благословень.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
       

З подякую за молитви місіонер Вадим Кучинський.
С. Сушки, Коростенський район,
Житомирська область, Квітень, 2010р.

     Top

Highslide JS


            Дорогі в Господі брати та сестри!

     Насамперед, я дякую Вам за молитви. Адже без молитви, без Господнього благословення ми нічого  не можемо  робити.  
   
Я,  перекладач і маленька  група  американців  приїхали  в Ушомирській будинок-інтернат в Понеділок, 9 Листопада, 2009p.


Нас тепло з устрів директор будинку – дуже привітний і  скромний чоловік.  Оскільки  на Україні  зараз  оголошена  епідемія  грипу (зокрема  «каліфорнійського» А H1N1),  то дітей в будинку було небагато – більшість роз’їхалася  на  вимушені канікули по своїх рідних. Тому в інтернаті залишилися тільки ті діти,  яким не було до кого їхати – це круглі сироти,  які не тільки  не мають ні батька ні матері, але й нема в них ні бабусі ні дідуся, навіть далеких рідних.

Highslide JS
 
Highslide JS

 Таких дітей тут було 15. От вони і вихователі (це  ще з  десяток  чоловік) й  були  нашими слухачами.  Гості  з  Америки – це  професійні клоуни,  які просто і  дохідливо  розповідають Євангеліє  дітям,  використовуючи  для  цього фокуси. Дітям дуже сподобалося. Вони уважно, затамувавши подих, слухали про гріхопадіння, народження  Ісуса Христа,  Його  смерть,  про спасіння, віру, необхідність особистої молитви і читання Біблії.

        Я мав гарну нагоду помолитися за благословення цих дітей та дирекції школи. Діти  разом  зі  мною молилися.  Крім того, гості  не  приїхали з пустими руками.  Цей заклад славиться в  Житомирській області своїми  спортивними  традиціями,  тому  я попросив американців привезти м’ячі. Дуже зраділа дирекція школи і діти новим м’ячам. (Діти  відразу  у  спортзалі  вирішили випробувати подарунки).
Крім того, було чимало подарунків канцелярського призначення.

Highslide JS
 Тому Господь благословив нас. Ми мали гарну нагоду засвідчити цим дітям-сиротам, що вони насправді не є сиротами. Адже у них є Небесний Отець, у них є найкращий в світі Друг – це Ісус. Двері в їх серця відкриті.
Highslide JS Highslide JS
           Директор запрошував нас ще відвідувати їх заклад і в подальшому. Молюся, щоб Господь
розширив мої кордони і я мав змогу свідчити і цим дітям надалі.
 
З подякую за молитви місіонер Вадим Кучинський.
С. Сушки, Коростенський район,
Житомирська область, Листопад, 2009.

     Top

         Привіт з Шумська!
Дякуємо за ваші молитви, ми бачили Божу руку. Хочемо поділитись деякими благословеннями...

   
 


СІМЕЙНИЙ ТАБІР


З 17 по 22 серпня 2009р. відбувся п’ятиденний сімейний табір «Дружба» в мальовничому місці, що знаходиться у м.Борщів на півдні Тернопільської області. Загальна кількість людей 21 чол. Шумська делегація складала 14 людей, 7 чол. з інших церков. Бог благословив нас в тому, що ми могли, по відносно низькій ціні, орендувати базу для відпочинку з нормальними умовами та харчуванням.

«Відносини любові» - так звучала тема нашого табору, хоча на практиці в різних обставинах було не легко проявляти любов. В певній мірі, цей табір був своєрідним випробуванням для нашої команди. Бог навчав любити людей, не зважаючи на їхнє, не завжди вдячне, відношення.
Щодня ми мали ранкове та вечірнє спілкування, на яких викладалися різні теми. Ми намагалися, щоб вся програма табору, проходила в цікавій та невимушеній атмосфері. Впродовж табірного дня був час для спорту та екскурсій. В останній день табору нас відвідав обласний пресвітер Тернопільської області Піжевський А.М. Разом з нами він зіграв у футбол і поділився Словом Божим на вечірньому спілкуванні.
Під час заключної молитви (біля вогнища, під зоряним небом) двоє людей помолилися молитвою покаяння, наступного дня під час спілкування за сніданком ще один підліток примирився з Богом. Ми вдячні Богу за цей табір і всім тим, хто молився за нас та підтримував. Вдячні Богу за те, що за ці дні могли усім колективом об’єднатися в одну сім’ю, зростати у дружбі один з одним, а саме головне, що дехто із нас у таборі познайомився з найкращим та надійним ДРУГОМ – Ісусом.

Р.S. По дорозі в табір автобус, яким ми їхали, загорівся. Це було нашим першим спільним випробуванням. Дружньою молитвою та рішучими діями водія пожежу було загашено і Господь зберіг нас та благословив подальшу дорогу.


ДИТЯЧИЙ ТАБІР

З 24 по 28 серпня м. Шумську відбувся Дитячий євангелізаційний тиждень. Щодня діти віком від 5 до 12 років грали ігри, слухали Біблійні історії, співали та робили саморобки. Все це відбувалося в міському парку під відкритим небом на протязі двох з половиною годин. Головною нашою метою було прославити Господа та розповісти дітям Добру Новину.

В п’ятницю, останній день нашої зустрічі діти мали можливість дивитися лялькову виставу. Вони також отримали подарунки та були запрошені на гурток «Добра звістка», який буде проходити щосуботи.
Ми Ми дуже вдячні Господу, що місцева влада дозволила провести цей захід. Загалом близько 50 дітей почули Євангелію в цей тиждень і отримають в майбутньому перший урок заочного навчання «Дослідник». Таким чином ми будемо підтримувати зв'язок з тими дітьми, які не зможуть відвідувати гурток. Будь-ласка, моліться за дітей з м. Шумськ. Щоб вони запросили Бога в своє життя.


Хочемо далі просити молитися за наше служіння, зокрема за відкриття в жовтні місяці двох клубів євангелізаційного характеру: щовівторка – молодіжний клуб «Перехрестя», щонеділі – сімейний клуб «Єдність».Також зараз маємо потребу в своєму приміщенні для богослужінь є декілька приблизних варіантів, просимо молитись за подальше Боже керівництво в цьому питанні.
Дякуємо      за підтримку, всім привіт і Божих благословінь.Тернопільська область
м.Шумськ
Ткачук Володимир Борисович

Нехай Бог благословить всіх нас!
 

     Top

 

          Мир вам, шановні брати та сестри! В першу чергу я дякую Богові за здоров’я і благословення, якими Він щедро нагороджував нас для служіння Йому в минулому, 2008 році. Я дякую вам за ваші молитви, які ви несли і несете до Господа за наше служіння в Коростенському районі. Дозвольте коротко поінформувати вас про те, чим переповнені сьогодні наші серця і про що ми молимося безперестанку.
   

21 січня до різдвяних свят за підтримки Житомирського обласного об’єднання церков євангельських християн-баптистів, а особливо голови об’єднання Олександра Кравченка, група віруючих із Сполучених Штатів змогли відвідати Ришавську, Новинську, Сушківську і Білківську школи і подарувати всім школярам і вчителям різдвяні подарунки. Це було надзвичайно добре свідоцтво, адже після цього в ці школи мені відрилися широко двері для благовістя. Крім того, ми продовжуємо епізодично зустрічатися з молоддю сіл Коростенщини для спілкування.
Особливо радісно мені повідомити вам, що 27 лютого в селі Білка відбудеться євангелізація за участю молодіжного хору церкви ЄХБ міста Житомира і обласного пресвітера Олександра Кравченка. Тому дуже прошу вас молитися про те, щоб люди почули звістку про благодать Господа і обрали спасіння в Христі. Керівництво села дуже тепло зустріло мою пропозицію провести євангелізацію і безкоштовно надали нам приміщення місцевого будинку культури.
Є звичайно і інші молитовні потреби: найперше – це підтримка служіння, адже і досі це служіння розвивається тільки із моєї власної ініціативи. Тож прошу молитися, щоб Господь потурбував вірних Його дітей і вклав в їхнє серце бажання і розуміння підтримки цього важливого служіння, яке вже має свої перші плоди, адже багато молодих людей після спілкування, отримавши Біблії, цікавляться життям в Христі; друга проблема – це відсутність цифрового відео проектора, адже коли в кімнаті 20-30 дітей дуже важко дивитися фільм на екрані ноутбука, не кажучи вже про переповнений сільський клуб; наступна гостра необхідність полягає в придбані автомобіля, адже чим більше я працюю в селах, тим більше відчуваю необхідність добратися з одного населеного пункту в інший. Буває, що в день потрібно проїхати 40 км з технікою і прибути вчасно, скажімо, в школу. Я віру, що Господь не залишить без відповіді жодну вашу і нашу молитви. Нехай Христос благословить ваше служіння. З молитвою про вас Вадим Кучинський.
Нехай Бог благословить всіх нас!
 

     Top    

 

              Вирішили написати вам лист та поділитися благословіннями, які ми зараз маємо.
По-перше, ми дякуємо вам за молитви і дякуємо Богу – в нас народилася 10 жовтня друга донька, яку ми назвали Христина.
По-друге, з середини жовтня ми розпочали проводити Молодіжний Християнський клуб «Перехрестя» - щовівторка в ресторані. В середньому на клуб приходить 20 чоловік молоді.
Також ми раді, що Бог допоміг налагодити стосунки з Соціальною службою у справах сім’ї, дітей та молоді. Зараз вони нам сприяють у проведенні лекцій в навчальних закладах міста та району.
12 жовтня ми провели Сімейну акцію, на яку прийшло не багато людей, але ми думаємо все таки продовжити це служіння. Тому просимо молитися за наступну сімейну зустріч – 6 грудня 2008 року. Також моліться, будь-ласка, за приміщення для Недільної школи. Зараз діти приходять на заняття додому до Ігора та Люди.
Я продовжую знімати житло те, що й раніше. Зараз роблю там ремонт, щоб перевезти свою сім’ю. Також прошу за це молитися, бо це житло виставлене на продаж. Богослужіння, Домашня група, Молодіжний клуб та Недільна школа в нас проходять регулярно щотижня.
Ми будемо раді дізнатися як справи у вас? Які ваші молитовні потреби? Передавайте вітання від нашої місіонерської команди.

З подякою, Володимир Ткачук.
Місто Шумськ.

 

   
     
     
 

     Top


 Hello Everyone,
We are writing to you from the country of Ukraine where we have expanded our ministry! It has been our dream to help the needy here, as Don's parents are from Ukraine and Don can speak the language.

Click here for our latest journal on our work in South Africa and Ukraine.

 

   
 
Preaching at a prison for teenage boys in Ukraine. Many here prayed to receive Jesus. Rules forbid giving the name of the prison or showing any pictures of faces.


With Don's maternal aunt, cousins and family which he had never seen.
 

We really appreciate you all!

On to victory,

Don and Myrna


www.glorypower.org/journalgpm.html
   
 

     Top


 Слава Ісусу Христу!

Улюблені в Господі Брати та сестри. Вітаю Вас Любов’ю нашого Господа Ісуса Христа!
Дякую за матеріальну підтримку, яку ви передали до кінця року, нехай Господь благословить Вас і нагородить за це.
Я мав чудову можливість познайомитись із частиною Вашої Церкви. Ми чудово поспілкувались. Я думаю вони розповіли трохи про нашу сім’ю. Ми багато дізнавсь про Вашу Церкву, про вашу працю. А саме головне я не очікував такою чудової зустрічі.

В попередньому листі я описував про те що в Самборі мали бути вибори брата на пресвітера, який був на випробувальному терміні. Вони пройшли, але цей брат не пройшов. Невідомо дальше як буде, бо вже пройшло три місяці після виборів і не було ні виборів інших, ані з області нікого.
Ми дальше стараємося нести служіння в Самбірській церкві. Я проповідую, Світлана проводить молитовне служіння і веде далі курс із сестрами ’’ Вот Бог твой ”. Провідуємо братів та сестер.
Праця в Торчиновичах продовжується, як фізично так і духовно. Плануємо з Божою допомогою закінчити дім молитви. Тяжко, тому, що працюємо із братом Олегом у двох, а третій брат Ковальчук Іван старається знайти кошти, щоб ми докінчили.

 

   
Вислатю Вам фото, як було на початку і яка є тепер будова.
Вам хотілося б почути здвиги і велику працю духовну. Але я писав Вам, що там вже був місіонер. Здається не поганий брат я його знаю. Але я вважаю, щоб там працювати нормально, то потрібно там жити і все буде нормально.
В нас є деякий план на це село, тільки, щоб Господь дозволив це втілити.
Можливо Ви чули, що у нас був потоп. А ми якраз живемо біля річки. На нашій вулиці, біля нашої хати, в підвалі у нас була вода.
В нашій Країні була виділена допомога як коштами так і путівки на море для дітей.
Ми отримали путівку на Івасика і на одного дорослого. Так ми змогли побувати на морі.
Ще раз дякуємо за те що не забуваєте нас і згадуєте в молитвах, тай піклуєтесь матеріально.
Просимо і надалі моліться за працю у селі Торчиновичі, за нашу сім’ю. Особливо за нашу дочку Христинку. Вона десь на днях повинна народити дитя.

 


P.S. Чис.6:24 Нехай Господь поблагословить тебе, і нехай Він тебе стереже!

Повт.28:2 І прийдуть на тебе всі оці благословення, і досягнуть тебе,
коли ти слухатимешся голосу Господа, Бога свого.

 
 

     Top


Дякуємо за лист, щирий християнський привіт братам та сестрам Церкви „Благодать” від місіонерів м. Шумськ. Раді, що ви благополучно добралися додому і не забули про нас.
Ми продовжуємо служіння в Шумську. Після євангелізації, що відбулась у неділю, була організована зустріч нових друзів в понеділок вечором 11 серпня 2008р. На зустрічі було присутньо 15 невіруючих людей, які приходили на євангелізацію.

 

   
Щонеділі ми проводимо Богослужіння в приміщенні ресторану (це найкраще приміщення, що нам змогли виділити за певну плату) та щосереди відбуваються домашні групи по вивченню Біблії. В середньому на ці зустрічі приходить 5 невіруючих людей. В проведенні даних зустрічей нам допомагає команда з м. Кременець.
Також щосуботи проходить дитячий гурток „Блага звістка”, який проводять Ігор та Люда Дмитрус, члени нашої місіонерської команди. Гурток відвідує в середньому 11 дітей. Він проводився в міському парку, під відкритим небом. 13 числа цього місяця нам дозволили провести гурток в „Будинку школяра”, але остаточно ми ще не домовились за дане приміщення.
З жовтня місяця хочемо розпочати Молодіжний Християнський Клуб під назвою „Перехрестя”, який плануємо проводити в тому ж ресторані. Також з жовтня плануємо проводити щомісячні сімейні акції в Міському будинку культури, на які будемо запрошувати служителів та проповідників з інших церков.
Ігор з Людою планують розпочати ляльковий театр для дітей, в подальшому щоб їздити з виставами по всій Тернопільській області.
До цього часу ми тимчасово орендували 4-ри кімнатну квартиру (вона виставлена на продаж), де проживала сім’я Дмитрус (Ігор, Люда та маленький синочок Ілля) та я, там же проходили домашні групи. Моя вагітна дружина з маленькою донечкою цей час були в Славуті (в жовтні ми чекаємо народження другої дитинки).
Зараз знайшлося житло для сім’ї Ігора, продовжуємо шукати житло для нас, де б ми могли жити сім’єю і перевезти наші речі.

Молитовні прохання:
• за наші сім’ї (любов та розуміння; Божий захист та керівництво);
• за нашу місіонерську команду (за єдність; бачення; посвячення);
• за відкриття та проведення молодіжного християнського клубу „Перехрестя”;
• за організацію та проведення щомісячних євангелізаційних сімейних акцій (12 жовтня – перша зустріч);
• за фінансове забезпечення вищевказаних заходів (реклама, оренда, транспортні витрати);
• за сприяння міської та районної влади щодо духовно-просвітницької роботи в навчальних закладах серед дітей та молоді (лекції, акції тощо);
• за організацію лялькового театру;
• за літні табори (дитячий, молодіжний, сімейний);
• за вирішення житлового питання, за народження нашої другої дитинки;
• за покаяння людей в м.Шумськ і утворення Церкви.

Дякуємо всім тим, хто брав участь у „Проекті-125” в т. ч. в євангелізації м.Шумськ за готовність служити та віддану працю.
Рясних ВАМ Божих благословінь!
Ткачук Володя та Галина
 

     Top


Announcing the opening day of the Glory Power Centre!

Myrna giving final instructions to the volunteer attendants before the opening

Distributing 25 lbs. of corn meal to very needy people

Orphans and destitute piling their care manager's truck after being blessed at the Centre.

Don preaching at the church in Elim

 

     GLORY POWER CENTRE:       We opened Glory Power Centre on Saturday, April 28, in Giyani, South Africa.  We rented a community multi-purpose facility.  On that date, along with 40 volunteers, we distributed food (enough for a month for each family), clothes, shoes, blankets, soap, etc. to 900 orphans, widows and the very destitute who came to the Centre at our invitation.  These came into the Centre in groups of 30 families at a time, every half hour.  Each family was assigned an attendant who stayed with them throughout their time in the Centre, making sure that they were taken care of and treated special.  Don preached the message of hope and salvation through Jesus Christ to each group that came to the Centre.  Approximately 135 accepted Jesus into their lives that day.  These orphans and destitute that we are helping through the Centre are so special to us – we call them the Celebrated Ones, because we are celebrating their existence and their importance to God and to us.

    With the help of village leaders, government leaders, pastors and concerned Christians, 900 of the most desperate orphans, widows and others from many different villages were identified.  Registration forms were filled out on each of these families which included vital information on these Celebrated Ones, so we can best minister to them.  Many of these Celebrated Ones have no income whatsoever – it’s a miracle they have survived.  The Celebrated Ones will come to the Glory Power Centre once a month where we will distribute enough food for a month for each family, along with clothes, shoes, blankets, toys and anything that is donated or we are able to purchase for them.  We plan to continue to evangelize, and also disciple and counsel those who have received Christ.  We are currently registering more Celebrated Ones for our distribution at the Centre this month on May 26.     

     The reason we have opened the Glory Power Centre instead of an orphanage:  Percentage-wise, the greatest number of orphans from AIDS-related deaths in the world are here in South Africa.  While there is a need for some orphanages, the great majority of orphans that we have come across here either have some type of guardian taking care of them or have the oldest orphan taking care of the other siblings. 

 

FINANCIAL DONATIONS:

 

BY CHECK: 

 You can send donations to our administrator at:

 

Glory Power Ministries

 P.O. Box 50875

 Bowling Green, KY  42102-4175

 

If you want to give to one of our particular ministries (see our list of ministries on our “Ministries” page), you can write the name of that ministry on the memo line of your check. 

 

 BY CREDIT CARD: 

 You can call our administrator at 813-748-2815 and give her your credit card information and amount you want to donate on your credit card.  Glory Power Ministries accepts credit cards – Visa, MasterCard, American Express, and Discover.

 

 DONATIONS OF CLOTHES, SHOES, BLANKETS, TOYS, SOAP:

 

Clothes, shoes, blankets, toys, soap are ALWAYS needed for the poor here.  In fact, there is nothing that they do not need.  You can mail these donations to us here in South Africa.  Please be sure to write on the Post Office form that it is a GIFT, of no commercial value, as we do not sell any of these donations – we give them freely to the destitute.  Our South African address:

 

Glory Power Ministries

 Box 777

 Private Bag X4019

 Tzaneen 0850

 Republic of South Africa

 

 

 

We appreciate you and your prayers more than ever.  The effects of the poisonous spider bite affected Myrna for nine weeks.  She is now getting stronger each day. 

 

On to victory,

 

Don and Myrna Paprocky

 

       Top

  Слава Ісусу Христу!

      Улюблені брати і сестри, радий написати Вам листа і коротко розповісти про своє служіння в церкві села Лази, та Божі благословення в моєму житті.  Перед тим, як почати свою розповідь, дозвольте мені висловити подяку Вам за матеріальну підтримку в служінні, яку Ви з Божою допомогою вирішили для мене і моєї сім’ї: Дуже Вам вдячний, хай Господь Вас рясно  благословить.                         

Як ви вже знаєте, служіння я звершую в церкві села Лази. Коротенько я хочу описати як я опинився в селі Лази - Закарпатської області. Оскільки у мене дочка навчається у коледжі, а навчання платне, то я вирішив на літніх канікулах ( оскільки навчаюся у семінарії) піти попрацювати щоб мати змогу заплатити за навчання.

Будучи на сесії у семінарії ще перед літніми канікулами брат Кондор Іван Іванович (який являється обласним просвітером Закарпатської обл.), запропонував мені відвідати їхню область і послужити в церкві один місяць. Звичайно, що я обрав поїздку щоб послужити Господу. І дякую Богу, що поставив на перше місце Боже, після чого Господь благословив мене і моє служіння: де покаялось дві душі, і я отримав від Господа кошти на навчання для дочки.

Ми з сім’єю молилися і зрозуміли що Господь хоче нас використати в цій місцевості.      

По приїзді в село Лази в жовтні місяці 2006р. я старався заготовити дрова на зиму, тому що газ ще не проведений. Будинок в якому ми проживали був наданий нам одним братом. Цей будинок пустував на даний час – тому що після смерті батьків всі діти жили окремо.

Заготовляти ліс доводилося самому власноручно, а пізніше порізка.

Щодо проведення служіння то воно відбувається у нас п’ять разів на тиждень. У понеділок моя дружина Світлана проводить молитовне служіння, на якому проводиться розбір теми на основі  Слова Божого, ведення щоденника – де записуються подяки, потреби, а пізніше молитва сестер.

У четвер я проводжу розбір Слова Божого.

В субота ми проводимо служіння з молоддю. Де ми стараємося обговорювати теми які турбують сьогодні молодь. Проглядаємо християнські фільми після чого обговорюємо. На одному із молодіжних зібрань, перед різдвяними святами, нас провідала група молоді із Києва. Провівши це служіння брат Славік, який був лідером, закликав до покаяння і в результаті покаявся молодий чоловік.

В неділю як завжди проводиться два служіння. В ранці у нас дві проповіді де я проповідую і брат Василь Керестеш (який дав нам житло). Ввечері переважно я сам проповідую, або беру тему і в вигляді лекції, або дискусії проводжу на основі Слова Божого.

Місяць січень в Україні ознаменований тим, що в ньому дуже багато святкувань. Звичайно, що найважливішим і найвеличнішим святом є Різдво Ісуса Христа. Шостого і сьомого числа проводилися служіння, а восьмого провідували братів і сестер із різдвяними піснями.

В інші дні від служіння провідую братів і сестер, їхніх рідних невіруючих, а також сусідів і інших невіруючих у цьому селі. Стараюся запрошувати людей до себе в гості де п’ємо чай і спілкуємось.

У лютому місяці 2007р. була проведена євангелізація в області. На цій євангелізаціїї покаялось ще троє із цього села де ми несемо служіння. Це були молоді люди віком 17-20років.

І тут звичайно лукавому не сподобалося, що діло Боже шириться, він старається нашкодити.

Десь в половині лютого приїхала із США рідна сестра цього брата, який дав нам житло, і сказала щоб ми звільнили помешкання.

Дякуючи Богу брат Кондор Іван Іванович надав нам житло в селі Неліпино (біля міста Свалява), яке знаходиться приблизно в 50 кілометрах від села де я несу служіння. Звичайно тяжко добиратися, але нічого, за все дяка Богу.  

В даний час навчаюсь на магістратурі УБТС м. Борислав на останньому курсі. Готуюсь паралельно до захисту дипломної.

 

 

P.S. Вітаю Вас і Вашу церкву із святом – Христового Воскресіння!

 

Нехай Господь Вас усіх рясно благословить.

 

Kвітень 2007р.                                                           Тимців Володимир Іванович.

 

 

 

     Top

A це наш Іванко майбутній проповідник.

Село Лази

Зібрання серед тижня в цокольному приміщенні, бо наверху ми робили ремонт.

Наш Дім Молитви

        Вечеря Господня.           Зібрані дві церкви.

 

Тимців Володимир Іванович,                                                      Закарпатська область, Воловецький р-н, с. Лази.
Звіт за місяці – травень, червень.

 

Слава Ісусу Христу!

         Улюблений брате Сергій, дорога Церква Христова, щиро сердечно вітаємо Вас словами нашого Господа Ісуса Христа – мир Вам. Ми вдячні нашому Господу, що сьогодні є церкви через які Він може звершувати своє служіння. Нехай Господь почує наші молитви і поблагословить Вас усіх Своїм рясним благословенням, і воздасть Вам із сторицею, за Ваші молитви, пожертвування, які допомагають нам у проживанні і служінні.
        Коротенько хочу описати наше життя і служіння на Божій ниві, а також благословення які супроводжували нас протягом цих місяців.
У попередньому листі я описував Вам, що ми на даний час переїхали і живемо  у селі Неліпино за п’ятдесять кілометрів від села Лази. Тут у цьому селі є біля шістдесяти членів. Оскільки ми проживаємо тут, то відвідуємо служіння у вівторок, п’ятницю, проповідую Слово Боже.
У четвер і неділю їздимо в село Лази проводимо там розбір Слова Божого та проповідую. Тому є молитовні потреби: моліться будь ласка щоб Господь допоміг придбати житло у районі села Лази, і допоміг знайти кошти на автомобіль для служіння.
         13.05.2007р після зібрання у селі Лази ми із сім’єю поїхали у місто Дрогобич з відкіля ми попередньо приїхали. Від’їзд нашої сім’ї був у зв’язку з викликом мене на завершальну сесію у семінарії. А дочка Христина поїхала на чергову сесію у  коледж.
        Світлана моя дружина перебуваючи у місті Дрогобич відвідувала молитовне служіння сестер. Провідувала кого в дома, а кого у лікарні де ділилась подіями, служінням у селі Лази. Я в цей час перебував у місті Борислав на сесії, готуючись до захисту дипломної роботи. Борислав від Дрогобича знаходиться 15 кілометрів.  На вихідні я приїздив у Дрогобич де ділився Словом Божим.
        Захист дипломних робіт почався з 16 по 18 червня 2007р. 19 червня відбулася урочисте вручення дипломів.
        Я вдячний Господу Який був зі мною протягом цих п’яти років і ніколи не залишав мене. Тема моєї дипломної була: “Соціально-психологічна дія культів  (сект) і характерні риси їх послідовників (на основі культу «Свідки Єгови»)”,         яку я добре захистив і отримав диплом: “Магістр Біблійних Наук”.
        Зразу після закінчення навчання ми з сім’єю провідали рідних Світлани, а також рідних моїх які проживають у місті Самборі, який розміщений від Дрогобича за 30 кілометрів. Опісля цих відвідин ми відправились вже на постійне місце проживання у Закарпатську область.

І як я вже вище згадував моліться будь ласка за житло і авто для служіння.
Так ми із сім’єю прибули до села Неліпино 22.06.2007р. і продовжуємо наше служіння в цьому районі, і селі Лази.
         В перших числах наша дочка відправиться працювати лідером на місяць у літній християнський  табір, де також приймуть участь і учасники із США.
На даний час маємо гостей – це сестра Наталя (вдова) із дочкою Іринкою приїхали до нас в гості. Ця сестричка є молитовниця, яка постійно молиться за нашу сім’ю.
         Хочу згадати також і про нашого Іванка – сина. Він має два з половиною роки. Також приймає участь у нашому служінні – вранці і ввечері стає на колінка і молиться за нашу сім’ю і просить благословення на всіх хто допомагає нам.                 Буду закінчувати свого коротенького листа. Моліться будь ласка за наше служіння, за пробудження у селі Лази, і за ці потреби, які я вище згадував.

Нехай наш Господь рясно поблагословить Вас усіх.
Благодать Господа нашого Ісуса Христа, і любов Бога й Отця, і причастя Святого Духа нехай буде зо всіма вами! Амінь. (2Кор 13:13)

26 червня 2007р.Тимців Володимир Іванович.                   

       Top

Приветствуем вас,
по милости Божьей хранимы Богом, живем и трудимся во славу нашего Господа Иисуса Христа.
Благодарим вас за ваше участие, ту помощь, которую вы нам оказываете, как духовно так и молитвенно.

 

 

С Божьей помощью нам удалось организовать детский лагерь, как для детей Церкви и детей малоимущих семей.
 

     

 

Програма была очень насыщеной, детям очень понравилось, несмотря на то, что были дожди.
Палатки промокали, но все были рады дождю, который выпал первый раз за три месяца.

      Готовили еду в Церкви, дети ночевали в палатках. Около 60 детей на протяжении недели слушали Библейские уроки,
разучивали песни, стихи, учавствовали в играх. В связи с тем, что у нас нет своего лагеря много времени ушло
на всякие согласования, искали палаток и разрешения, но все это, Слава Богу, позади.

Теперь мы обратились в примарию, чтобы нам разрешили приобресть участок земли для дальнейшего использования в целях проведения детского
и молодежного служения.

 

 

Молитесь за осуществление этого проекта, чтобы мы могли приобрести этот участок, а также
приобрести все необходимое для проведения служений, еще раз благодарим вас и вашу Церковь за ваше участие.
Да благословит вас Бог.

Владимир Гречаный

Пресвитер Церкви села Красноармейское,
Хынчешский р-н

    Top

 

Warm Greetings Everyone,

 

We have just updated our "Journal" page with our latest newsletter - August 17!  Just click on the link below, and it will bring you to the journal.  We hope you have felt like we have this past month - a great happiness in bringing hope and relief to many suffering people.  We are proud of you for your compassion and partnering with us.  You are amazing!

 

2 Corinthians 2:14

 

Don and Myrna Paprocky

 

 

    Top

  Слава Ісусу Христу!                                                                                                                              Дорогі у Господі, брате Сергій та Церкво Христова, прийміть сердечне вітання від сім’ї Тимців.
Дякувати нашому Господу за Вас і Ваші пожертви та благословенні молитви.

У місяці липні ми переїхали у село Жденієво – ближче до села Лази. Це вже третій будинок, який ми поміняли за рік служіння у Закарпатській області.
У цьому ж місяці ми мали два похоронні служіння. Одне у місті Воловець – відійшла у вічність старша сестричка. Друге похоронне служіння ми мали у селі Жденієво, куди ми переїхали жити на даний час. Помер нашої сестри батько, який був покаяний.
Це був перший похорон, де проводили віруючі. На цьому служінні була присутня родина невіруюча і сусіди. Це було хороше свідчення. У цьому селі люди не мали розуміння про таке похоронне служіння. Відбулося хороше євангелізаційне служіння.
Ми надалі продовжуємо пошуки житла для сім’ї, але нічого не виходить. Об’їздили Воловецький район нічого не знайшли із житла. Бо все дорого.
Поселилися на квартиру, на якій є все необхідне для життя – меблі, посуд ліжка.
Дочка наша Христинка пробула цілий місяць у християнському таборі. У таборі були також молоді брати із США, де проводили двотижневий табір. Наша Христинка приїхала задоволена і духовно піднесена. Має бажання і на наступний раз поїхати у християнський табір.
Син Іванко трохи хворів. Але дяка Богові все обійшлось добре.
Світлана проводить молитовне у цьому селі, де ми проживаємо, там є маленька Церква із десяти людей. У серпні ми в основному займалися підготовкою до хрещення.
Хочу поділитися Божими благословіннями і подякувати Вам за Ваші молитви. Господь благословив нас коштами і ми придбали автомобіль для служіння.
Розбір Слова Божого, який ми проводили у четвер перенесли на суботу, у зв’язку з тим, що молоді люди пішли на навчання, а тому приїжджають додому тільки у суботу. Тому за ради них ми перенесли служіння на суботу.
Вересень був надзвичайно благословенним тому, що 2.09.2007р. четверо молодих людей прийняли Святе водне хрещення.
На закінченні цього місяця ми святкували свято – День подяки за урожай. Свято відбулося у нашому домі молитви, де ми також запросили дві невеличкі церкви, - це із села Жденієво і міста Воловець. Разом ми прославили нашого Господа за цей багатий урожай, який ми змогли зібрати у цьому році.
Дорогий брате Сергій, ми писали Вам попередньо, що ми переїжджаємо на Львівщину на служіння, місіонером у село Торчиновичі . Як я вже писав, там у цьому селі був місіонер п’ять років, але на жаль не має жодного віруючого. А також допомагати у служінні в Самборі.
На цьому буду закінчувати свого коротенького листа, і хочу побажати Вам Божих благословень, духовного росту.

P.S. Дорога Церква Христова Чис.6:25 “Нехай Господь засяє на тебе лицем Своїм, і нехай буде милостивий до тебе!” 

Тимців Володимир Іванович, Закарпатська область, Воловецький р-н с. Лази.
Звіт за місяці – липень, серпень, вересень.
 
 

    Top

Мир вам, дорогі брaти та сестри!
Дякую вам за ваш вклад у розвиток Слова Божого в Україні і, зокрема, в Коростенському районі.
Я повідомляю вас, що цієї неділі, 7 жовтня, в мене запланована зустріч із власником одного будинку у селі Сушки, Коростенського району, якого я планую купити і переїхати мешкати до цього населеного пункту. Продавець весь час відкладає день продажу, адже на Україні ми мали вибори до парламенту (30 вересня), тому продавець не хотів ризикувати, мовляв ціни виростуть після виборів, а цього не сталось. Саме з цього села я почну свою євангелізаційну діяльність.
За гроші, які пожертвувала ваша церква я найближчим часом збираюсь купити ноутбук, який необхідний для показу євангелізаційних фільмів у клубах та проведення уроків у школах. (Затримка із купівлею ноутбука пов язана із різким збільшенням ціни на закордонну техніку через зниження вартості долара та виборів до парламенту. Проте вже вибори пройшли і ціни поступово нормалізуються). Також для цієї мети необхідний відео проектор, гроші на якого я зараз шукаю.
Проте гострою залишається проблема щомісячної підтримки, яка не є великою. Ця мінімальна підтримка дала б змогу мені повністю працювати по створенні нових церков в селах Коростенського району і продовжити навчання на магістерській програмі в Українській Баптистській Теологічній Семінарії (м. Борислав). Однак поки що ніхто не виявив свого бажання допомогти. Я мав розмову щодо цього з представниками місії Send , котрі інколи приїжджають до Біблійного коледжу в Коростень, де я інколи викладаю. Ці працівники обіцяли поговорити про мою програму із своїм керівництвом місії. Тому прошу Вашої молитовної допомоги.
Я планую розпочати роботу із Нового року, проте без підтримки це проблематично. Моліться також і про купівлю будиночка в Сушках. Хоч він і недорогий, проте потребує ремонту.

Божих Вам благословень.
З молитвою про вас брат Вадим Кучинський.
3 Жовтня 2007 р.

 

 

  Top

 The Love Cradle Mission
Rescuing Orphan Children From A Lifetime Of Abuse
 
 
Greetings in the Lord Jesus.
 
Thank you so much for joining us in this ministry. We and the orphan children need your prayers.
And as Paul shared in Ephesians 6:18 praying always with all prayer and supplication in the Spirit¦
Here are some requests for March
:
 
1. Please pray that we all would see and stand amazed at what our Lord is doing and will do with Love Cradle and orphans in Ukraine. That many orphan souls would be saved and they would find loving Christian homes.
 
2. Please pray for the churches in Ukraine, that our brothers and sisters hearts will be moved in an incredible way to receive these orphaned children.
 
3. Please pray for the families that are waiting for us to return and help them with foster care.
 
4.Please pray for a foster home/ministry center for Love Cradle in Ukraine A place for orphans and missionaries and for us to live and to be able to work from.
 
5. Please pray for our trip back to Ukraine. We will be leaving the 30th of April. Iryna will be there for 13 days and I will be there till early-mid June. We will be meeting with Pastors and volunteers. We will be working on the Foster Care Program and also seeking a site for the ministry center.
 
6.Please pray as we help the families that are adopting. Two families have their paper work in and five more are in process. And please pray that our Lord will touch many hearts to adopt or foster the older children, especially the girls.
 
7.  Please pray for Irina Snitsareevna, she is a faithful volunteer/worker with Love Cradle in Ukraine.
 
8.Please pray for Nastja, she is a 12 year old orphan from Crimea. She is struggling with life in the orphanage and is fearful about her future. May God use Iryna and me to help her. We will be visiting her when we return in April.

9. Please pray that we all would see and stand amazed at what our Lord is doing and will do with Love Cradle and orphans in Ukraine. That many orphan souls would be saved and they would find loving Christian homes.    

 As I close this prayer letter I would like to thank you again for joining us in this ministry to help these orphaned children. May God Bless You in incredible ways.

We take a moment to thank our Lord for the wonderful banquet, His blessing was there.

We also thank our Lord for the strong support from the local churches we have been blessed with in Ukraine.

We thank Him for the prayer that is being lifted up.  

 In His Grace and Love

Steve & Iryna, March 13, 2008

 

 

    Top

Дорогі брати та сестри – Мир Вам!

Вітаю я Вас, а також передає вітання Вашій Церкві моя сім’я.
Найперше хочемо подякувати Вам за те, що не забуваєте жертвувати кошти для нашого служіння. Нехай наш Господь благословить кожного, хто дбає про діло Боже, своїм Отцівськім благословенням і віддасть Вам із сторицею.
Прошу вибачення, що звіт трохи із запізненням, бо маємо ремонт де проживаємо.

 

   

Коротенько опишемо про служіння, яке ми несемо на даний  час. Як ми Вам описували у попередніх листах, що потрібно докінчити будівництво у селі Торчиновичі. Були передані деякі кошти, на які ми зробили повністю стелю у будинку, закупили деякий матеріал. В нас будівельний матеріал дуже піднявся у цінах.
      Січень відзначився Різдвяними Святами. Три дні у нас було служіння в Домі Молитви. Всі три дні ми ходили з Різдвяними піснями і провідували: хворих у лікарні (хороше Євангелізаційне служіння); братів та сестер, а також невіруючих.
В                    Самбірській Церкві далі продовжуємо збиратись з молодими сім’ями, а також приходять молоді неодружені брати та сестри, готуємо різні теми, і обговорюємо. Є в нас група, яка відвідує сиротинський дім, проводиться навчання із дітьми.
Світлана, Моя дружина, проводить молитовне служіння в Самбірській Церкві, а також веде курс із сестрами “Вот Бог Твой”. Щодо Торчинович, то я і ще один брат, їздили робити стелю, замуровували малі вікна на горі будинку, домуровували четверо дверей, бо були завеликі, а також вставили вхідні двері у дім молитви, де висилаю Вам фото.Також по можливості спілкувалися із людьми, де маємо дві сім’ї які розположені слухати.
Провели невелике Євангелізаційне служіння у селі – “Лист для тебе” 02.02.2008р. Була у нас сформована група із шести чоловік(висилаю фото). Ми поділилися по групах і пройшли селом, з ким спілкувались, кому залишали листи у поштових ящиках. А також були роздані Євангелії і календарі на цей рік. В Самбірській Церкві мали похоронне служіння у селі поруч із Самбором, де після закінчення було роздано багато Євангелій, навіть не вистачило. Я проповідую в Самбірській Церкві іноді три рази на тиждень. Готуємося до виборів пресвітера. Ось так коротенько зміг описати своє служіння на Самбірщині.
Ще раз хочу подякувати за Ваші молитви, матеріальну підтримку.
З найкращими побажаннями сім’я Тимців.
Р.S. Дякуйте Господу, добрий бо Він, бо навіки Його милосердя! (Пс.105:1)
 

      Top

 
 
 
 
 
Main page | Who we are | Our faith | Mission news | Where to find us
Grace Ukrainian Baptist Church, 749 West County Line Road, Hatboro, PA 19040